Lepicol pro zdravá střeva

Výrobek Lepicol byl testován Společností pro probiotika a prebiotika (www.probiotika-prebiotika.cz) na obsah živých kultur a bylo potvrzeno, že obsahuje deklarované množství kmenů živých kultur
(2 miliardy na 1 dávku, 5 kmenů, atest kvality zde).

LEPICOL je přípravek vyrobený z přírodních ingrediencí. Při jeho každodenním užívání  dodá vašemu tělu dostatečný příjem vlákniny, zároveň však poskytuje živé kultury - přátelské bakterie a živiny pro růst těchto přátelských bakterií.
Tato funkční kombinace se označuje jako SYMBIOTIKUM. Pro zajištění symbiotického efektu je důležité složení a poměr jednotlivých ingrediencí a proto je složení LEPICOLU patentově chráněno.

Lepicol je potravinový doplněk, který neobsahuje žádné umělé ingredience.

K zabezpečení tohoto úkolu využívá Lepicol ve svém složení tří přírodních složek.

  • Živé kultury - Lactobacillus plantarum PXN47, Lactobacillus rhamnosus PXN54, Lactobacillus bulgaricus PXN39, Lactobacillus acidophilus PXN35, Bifidobacterium bifidum PXN23
  • Inulín - Fruktooligosacharidy (FOS) z čekanky obecné (Cichorium intybus )
  • Vláknina z osemení jitrocele indického ( Psyllium Husk ), přispívá k udržování normálního střevního tranzitu


Lepicol obsahuje vlákninu výhradně rostlinného původu.Všechny ingredience působí velmi jemně a šetrně a nejsou našim tělem vstřebávány. Tím je Lepicol vhodný pro pravidelné, každodenní i dlouhodobé užívání.
Živé kultury, které jsou použity v Lepicolu jsou dodávány renomovaným výrobcem, firmou Probiotics International Ltd. z Velké Británie, která patří mezi průkopníky na poli jejich využití nejen při výrobě potravních doplňků, ale i v mnoha dalších odvětvích průmyslu. Živé kultury od této firmy jsou vyráběny speciální technologií lyofilizace a enkapsulace, takže Lepicol nevyžaduje skladování v chladničce, k aktivaci těchto kultur dochází až po smíchání s vodou a ty bez potíží přežívají průchod kyselým prostředím žaludku a v požadované koncentraci se dostávájí tam, kde vykonávají svou práci, tedy do tlustého střeva.

Lepicol je ve formě prášku nebo kapslích a míchá se s vodou nebo ředěným džusem.

Přípravek zamíchejte do vody nebo ovocného džusu, mléka, jogurtu a vždy ještě zapijte dostatečným množstvím tekutin. K jedné dávce Lepicolu je třeba vypít minimálně 250 - 300 ml vody, nebo jiné tekutiny. Pokud užíváte projímadla, začněte s podáváním Lepicolu a snižujte postupně dávku projímadel, až můžete po několika dnech projímadla zcela vysadit.

Lepicol je narozdíl od projímadel nenávykový, může být tedy běžnou součástí vašeho jídelníčku.

Lepicol je bezlepkový,neobsahuje cukr ani žádné složky mléka či jiných mléčných výrobků, neobsahuje ani žádná aditiva.

Celou řadu produktů Lepicol naleznete v naší nabídce.

Zdroj: http://www.aspczech.cz

Napsáno 29.1.2014
» seznam článků


Copyright 2010. Mapa webu | XHTML | CSS