TRF - Hubnutí teplem

Thermo reactive formula je louhodobě testovaný termogenní přípravek pro zvýšené a efektivní odbourávání tuků. Přípravek TRF – thermo reactive formula je jedním z mála přípravků, který efektivně zvyšuje teplotu především podkoží, svalů a periferií, a tím dosahuje rychlého náběhu odbourávání podkožního tuku. Jednoduše řečeno za méně námahy se rychleji dostanete do vašeho hmotnostního ideálu!


Názory odborníků:

Mudr. Kateřina Cajthamlová
lékařka, moderátorka

 

„Někdy stačí pouze drobnosti a to nejen v úpravě jídelníčku. Výsledky se tak mohou dostavit velice rychle. Vyzkoušejte „teplo“ v jakékoliv podobě. K obědu teplý neslazený čaj, cvičení zase začínejte dobře zahřátí a rozcvičení…. Čím více „tepla“ budete tvořit, tím rychleji budete odměněni váhovým úbytkem a krásnější postavou. Vyzkoušejte TRF – thermo reactive formuli!“


 

Prof. MUDr. Rajko Doleček, DrSc.

Obezita je přebytečné nahromadění tukové tkáně v těle. Obezita vzniká, je-li dodávka energie větší nežli její výdej. Zvýšení výdeje energie však nemusí znamenat jen zvýšení pohybu. Bude-li organizmus ztrácet víc tepla během látkové výměny než obvykle, bude mít menší možnost energii ukládat ve formě tuku. Přípravky, které dovedou rozumně zvýšit termogenezi, tj. produkci tepla během látkové výměny, která se tím stane poněkud „ztrátovou“, mohou významně zvýšit úspěchy při léčbě obezity. Takže podle toho základ úspěšné léčby obezity = snížená dodávka energie (redukční dieta) + zvýšení pohybu + rozumné zvýšení produkce a ztráty tepla. K tomu patří jako základní nezbytnost i dlouhodobá, silná a správná motivace.

Monika Žídková
modelka, moderátorka

TRF užívám již od roku 2005 a plně mu důvěřuji. Podílela jsem se na vývoji a výběru ingrediencí. Já osobně si jej dávám před cvičením a navíc jej piju místo kávy. Doporučuji vyzkoušet.

 

Vaše zkušenosti

Tomáš Složil
58 let, lakýrník

Můj důvod proč si koupit TRF nebyl vůbec žádný. Poté, co jsem však dobral první balení a trvalo nějakou dobu, než jsem si objednal nové, tak jsem zjistil, že s TRF to bylo mnohem, mnohem lepší. Více síly, více energie, menší únava. Poté, co jsem zhubl nějakých 18 kilo, jsem zase mohl začít jezdit na kole.
 

Dagmar Solichová
34 let, cvičitelka zumba, fitness

Zkusila jsem spoustu přípravků jen tak z profesionálního hlediska, abych zjistila, zda vůbec něco na tom je a zda fungují. Měli jsme ochutnávku TRF u nás ve Fitku a byla jsem opravdu skeptická, znáte to, každý má nejlepší produkt na světě apod… Mé překvapení při prvním cvičení bylo obrovské. Takový náběh energie a výdrž jsem už dlouho neměla. Navíc, jak se říká, „jsem topila“ ještě hodinku po tréninku. Asi to termo není v názvu jen tak?

Věra Lukešová
68 let, důchodkyně

Když jsem si to kupovala, tak mi poradili, že bude nejlepší se k tomu hýbat. Kromě procházek se psem, uklízení a žehlení však tomu hýbání moc nedám. Mám ale víc energie, je mi lehčeji. Kilogramově nevím, nevážila jsem se už tak 10 let, ale vypadám dobře.


David Loník
44 let, manažer distribuce tisku

Používám to už čtvrtým rokem u cvičení a hlavně u běhání. Rychleji se dostanu do tepové frekvence. Podle mě je s TRF daleko rychlejší regenerace. Samozřejmě k tomu piju hodně tekutin. Doporučuji těm, kdo mají problémy se zadržováním vody v těle a nejsou tak sportovně aktivní.

 

 

Studie TRF

Praxe z čínské medicíny nám může pomoci v každodenním životě. Potřebujete si dát k obědu studený nápoj??? Špatná volba!!!


Významně zpomalíte trávení a především trávení tuků. Volte raději teplý nápoj, neslazený, který vše podpoří. Nebudete se cítit tak unaveni a navíc si rychleji pomůžete od tolik nechtěných tuků ve stravě. Pro ilustraci si představte, co by se stalo, kdybyste zahřáté sádlo zalili studenou vodou. Studenti University of Aucland pod vedením Ch. Dunbara provedli na vzorku 286 osob testování piperinu - látky získané z pepře černého. Testované osoby piperin užívaly vždy 20 minut před hlavním jídlem. Průměrný váhový úbytek při stravování s piperinem byl překvapivý – 6,3%

 

TRF Thermo reactive formula naleznete v naší nabídce.
 

Napsáno 9.6.2015
» seznam článků


Copyright 2010. Mapa webu | XHTML | CSS