ENERGY - Produkty měsíce března

I když zima stále kraluje a na jaro se těšíme za zatopenými kamny, sluníčko o sobě dává občas vědět a sem tam nějaká ta květinka jasně ukazuje, kam čas míří.
Za kamny je nám hej, ale večer po jarní túře nám připomene, že s jarem se kromě probouzející se přírody pojí také jarní únava a plískanice doprovází sem tam nějaká viróza. A aby toho nebylo málo, alergici by se měli pomalu připravovat na sezonu pylů. Prevenci alergie nám nabízí Peralgin a báječné je, že nás podpoří i doplněním energie, která se nám na túře nebo při prvních jarních pracích na zahrádce bude úžasně hodit.

Pokud ale má naše únava hlubší kořeny, pokud se cítíme vyčerpáni, pak by nebylo od věci popřemýšlet spíš o Renolu. Renol doplňuje základní energii, stará se o to, aby byl spokojen celý náš organismus. To se počítá, v letošním roce lenošit opravdu nebudeme, energie Vodního Draka nám dá co proto – a Renol nám dodá trochu Drakovy Vody, tolik potřebné k obnově organismu. K uvolnění hodně přispějí i koupele v Biotermalu, vody prostě tento rok nebude dost nikdy. Problémům z proměnlivého počasí můžeme předejít Imunosanem, stabilizuje naši obrannou energii, a tím nám pomáhá vytvářet štít proti sezonním infekcím. Jaro vládne větrům a tady bychom neměli zapomenout nejen na čepice, ale také na Audiron. Uchrání nás od nepříjemných pocitů a bolestí uší a naše nejmenší od bolestivých ošetření na ORL.

Eva Joachimová

Zdroj: http://www.energy.sk/cz/

Napsáno 3.3.2012
» seznam článků


Copyright 2010. Mapa webu | XHTML | CSS