Energy - produkty měsíce května

Sluníčko se usmívá a stále častěji máme pocit, že čas prázdnin a dovolených se nezadržitelně blíží. S létem se ale také pojí obava z následků zimních kulinářských radovánek. A tak většina z nás se s neúprosnou pravidelností v květnu ptá, jak co nejrychleji přesvědčit tělo o nutnosti zhubnout. Čínská medicína doporučuje: „Zapřáhněte Vítr.“ Vítr rozechvívá žaludek, dostává nás do situace, kdy jsme do sebe – čerstvě zamilovaní – stěží nasoukali půl housky. Vítr je energií Dřeva a ke Dřevu přísluší Regalen. Pomůže snížit pocit hladu a vytvoří i podmínky k pročištění střev.

Je vhodným řešením u premenstruačních potíží žen, omezuje tvorbu otoků břicha či končetin a uvolňuje krev, čímž napomáhá k nebolestivé menstruaci. Máme možnost se Větrem přímo obalit a doplnit užívání Regalenu krémem, mýdlem a nově i šamponem Protektin. A to by v tom byl čert, abychom léto nepřivítali spokojení s naším tělem! Zajímavá je kombinace Regalen – King Kong. Dává šanci na zlepšení při lupénce a kožních problémech a na posilování svalstva, přispěje ke zpevnění postavy.
Květen se také pojí se zkouškami. Složení státnic a maturity vyžaduje čistou hlavu, i tady nám Vítr svými pročišťujícími účinky prokáže nemalou službu. Zkoušející ovšem budou vyžadovat znalosti, při jejichž nabývání nás dokáže podpořit Korolen a Celitin, přináležející k prvku Oheň. Zvyšují touhu, motivaci a také ulpívání, to se bude výborně hodit paměti.

Eva Joachimová

Zdroj: http://www.energy.sk/cz/

Napsáno 3.5.2012
» seznam článků


Copyright 2010. Mapa webu | XHTML | CSS