Energy - produkty měsíce října

Pár slunečných dní ještě oživuje vzpomínky na prázdninové radovánky, jenže letní rozjímání střídá syrová pracovní realita. Podzim často neseme těžce, ale říjen je pro naše tělo i duši měsícem nesmírně důležitým. Po „času Kovu“ – srpnu a září, jehož úkolem je zpevnit organismus před příchodem zimy, nastupuje říjnové mezidobí Země. Má jediný cíl: provést inventuru, odstranit všechno, co brání zdravému životu, posílit naši obranyschopnost.

Vládcem měsíce je Pes, dodává nám odhodlání pustit se do toho, očistit se. Zbavení se kalného je ale stejně důležité pro tělo jako pro naši psychiku. Mezidobí Země nám pomůže změny ustát, pro jistotu můžeme sáhnout i po Vitamarinu. Cítíme-li nechuť ke změnám, může to znamenat obyčejnou duševní únavu, a s tou si báječně dokáže poradit nenahraditelný Korolen. Pokud nevíme, kde začít, můžeme podpořit přemýšlení Stimaralem. Nezaměnitelné účinky všech těchto tří produktů samostatně i v kombinacích podle naší okamžité situace podpoří naši psychiku natolik, že zvládneme smutný nástup zimy i pracovního zápřahu bez depresí a léků, které se stále častěji stávají běžnými průvodci našeho života.
Ovšem čistému vše čisté a k čisté duši musíme přidat i čisté tělo. Mezidobí Země přímo odpovídá Cytosan a už delší dobu máme dokonce na výběr ještě Cytosan Inovum. Inventura duševní i tělesná, a následné odstranění kalného nám slibují ještě jednu zcela zásadní výhodu, uvolní síly naší obranné energie WEI QI. A to se nám za podzimních plískanic bude náramně hodit.

Eva Joachimová

Zdroj: http://www.energy.sk/cz/

Napsáno 1.10.2012
» seznam článků


Copyright 2010. Mapa webu | XHTML | CSS