Energy - produkty měsíce května

Květen by měl být prvním letním měsícem nejen podle čínského kalendáře – teploty by měly být značně vysoké, nicméně koncem první dekády nás může čekat několik velmi studených dnů.

Tento měsíc bývá náročný. Školáky čekají zkoušky, musíme se otáčet na zahrádce, doma i v práci a stále ještě nemáme dostatečný přísun letního ovoce, který by nás zbavil přetrvávající jarní únavy. I když nás kukaččin zve ku lásce hlas, přesto často vnímáme spíš stres a napětí, které s sebou nese i vláda Hada. Letos je o to závažnější, že Had vládne zároveň celému roku, roku Vodního Hada, takže naše nitro se opravdu radovat nemusí.


Sluníčko nás vyzývá k obnově, a čím jiným si posloužit než znovuoživením pomocí Revitae. Pokud potřebujeme rozpohybovat šedé buňky mozkové, sáhneme po Stimaralu, můžeme ho s Revitae zkombinovat. S únavou si dovede poradit také Peralgin, navíc nám poskytne oporu při náletech alergenů z rozkvetlých stromů a trav. Vysoké teploty prvních horkých dní mohou potrápit naše žíly, hlavně pokud musíme pochodovat delší dobu po tvrdé městské dlažbě. Bolesti nohou nás určitě nepotěší, zapomínat bychom proto neměli na aplikaci Ruticelitu. Ruticelit by také měl být naším nerozlučným společníkem, pokud se chystáme na dovolenou a čeká nás dlouhé sezení. Květen bychom si měli užít my i naše pleť. Caralotion jí dodá potřebnou vláčnost, připraví ji na první horké polibky sluníčka a na nás už je vyhledat rozkvetlou třešeň nebo borový háj.

Eva Joachimová

Zdroj: http://www.energy.sk/cz/

Napsáno 7.5.2013
» seznam článků


Copyright 2010. Mapa webu | XHTML | CSS