Energy - produkty měsíce října

Podzimní mezidobí Země je z hlediska čínské medicíny opravdu mimořádné, protože má zabezpečit pokud možno optimální přežití obtížného zimního období. Jeho začátkem je inventura. Musí rozhodnout, co je pro tělo důležité, co může postrádat a hlavně – co musí vyloučit.

Odložení zbytného má tři výhody. Nejdůležitější je zcela jistě odstranění škodlivého, ne nepodstatné je ale také vytvoření prostoru pro nové. A tím, že organismus odlehčíme, usnadníme mu návrat do středu, návrat ke svým původním energiím. Tyto energie jsme si vybrali ke splnění úkolu tohoto pozemského života, a čím víc se k nim přiblížíme, tím přirozenější a jednodušší bude naše další cesta ve všech oblastech našeho života, ať už hovoříme o zdraví, osobní, či profesní rovině. Z pohledu čínské medicíny je nejjednodušším prostředkem na podporu účinků mezidobí Země z produktů Energy Cytosan.


V dnešní době máme obrovskou výhodu, že nemusíme hledat nic dalšího, protože Cytosan máme k dispozici v tolika podobách, že obsáhne prakticky všechny požadavky, které potřebujeme ke kýženému cíli naplnit. Základním kamenem bude samozřejmě samotný Cytosan, uvažovat ovšem můžeme i o Cytosanu Inovum. Tomu dáme přednost hlavně v případě, že naším prvotním přáním je pořádně pročistit střeva, jejichž kvalitní funkce – jak víme – je nadmíru důležitá i pro imunitu. Při návratu do středu bychom se měli svěřit rituálům Cytosanu mýdla a novinky Cytosanu šamponu. Při mytí můžeme používat dvě základní kroužení – po směru a proti směru hodinových ručiček. Proti směru hodinových ručiček aktivujeme jang, po směru hodinových ručiček jin. Ráno bude jistě účelnější uvažovat o jangu, večer se zklidníme jinem. Jediné, co nám zatím Cytosan nenabízí, je relaxační koupel. Tam ale s potěšením sáhneme po Balneolu a uvolněním v příjemné koupeli dokončíme svou snahu o návrat k sobě.

AKCE 1 + 1 ZDARMA Energy - Vyčisti své tělo! Poděkuje ti

Eva Joachimová

Zdroj: http://www.energy.sk/cz/

Napsáno 1.10.2013
» seznam článků


Copyright 2010. Mapa webu | XHTML | CSS