Energy - produkty měsíce prosince

Prosinec vypadá dost větrně. Začátek měsíce by nás měl překvapit značně vysokými teplotami, kolem poloviny prosince by se ale mělo značně ochladit. Vánoční oteplení nás letos čeká před svátky a potom až ke konci roku, takže bychom se mohli těšit na bílé Vánoce.

Větrné počasí nepřidá při vánočním shonu, a když k tomu přičteme otevření času hmoty Větru a aktivitu meridiánu žlučníku, je jasné, že bychom měli velmi rychle sáhnout po Regalenu. Nejenže ochrání naši ubohou hlavu před nápory migrén, které vítr, navíc podporovaný předvánočním shonem, často přináší, ale pomůže detoxikovat náš organismus, před svátky to budeme potřebovat. Podpořit ho může Revitae. Účinek Revitae skutečně pocítíme jako návrat do života, ať už je důvodem naší kocoviny přebujelá párty, nebo pečení cukroví do ranních hodin.


Před svátky na sebe většinou moc nedbáme a odbýváme se, kde se dá, jenže pak nám to únava spočítá. Pokud naše strava nebude mít ideální skladbu, určitě bychom měli zařadit do našeho denního rozvrhu Vitaflorin, odvděčí se nám hodinou čipernosti navíc. Vánoční svátky by měl provázet Probiosan, napomůže trávení i báječnému pocitu ze svátečních dnů. A abychom si užili alespoň pár chvil opravdového klidu, můžeme se naložit do teplé vody provoněné Biotermalem. Tak krásné svátky!

Eva Joachimová

Zdroj: http://www.energy.sk/cz/

Napsáno 27.1.2014
» seznam článků


Copyright 2010. Mapa webu | XHTML | CSS