Energy - produkty měsíce ledna

Rok 2014 by měl být značně přelomový. Pro Evropskou unii to znamená nová rozpočtová pravidla – takže tento rok prakticky nikdo nedostane nic. Západní medicína straší prudkým zhoršením psychického zdraví a z pohledu čínské kosmologie už opravdu končí na všech úrovních vláda Ohně a ke slovu se dostává Země. Nabízí vnímavost, empatii a stabilitu, ale také klesání, tíhu, únavu, přemítání. Takže bychom rozhodně měli popřemýšlet, jak na to.

Určitě budeme potřebovat základní energii, o tu můžeme bez obav požádat Renol. Kromě doplnění energie nám ještě pohlídá kosti, a to se nám bude při zimních sportech výborně hodit. Kdyby ale přece jenom došlo k nejhoršímu a některá z končetin se místo na bílém sněhu ocitla v bílé sádře, nezapomeňte okamžitě nasadit King Kong – napomůže vytvoření svalku, který překlene poškozenou kost, a tím umožní její postupnou obnovu. Přidáním Skeletinu pak doplníme stavební látky a na jaře už můžeme směle napodobovat ladné skoky gazel.

Pokud přistání na sjezdovce nebo na ledu skončí jenom modřinou, báječnou službu odvede Artrin, nejenže zmírní bolest, ale i zbarvení modřiny nebude tak výrazné. Zásadní pro nás ovšem bude co nejvíc vydržet a tady se můžeme směle obrátit na kustovnici – Lycium chinense, provázet nás může při všech sportech či výletech a zobání červených bobulek nám pomůže udržet se co nejdéle ve formě.

Eva Joachimová

Zdroj: http://www.energy.sk/cz/

Napsáno 27.1.2014
» seznam článků


Copyright 2010. Mapa webu | XHTML | CSS