Energy - produkty měsíce března

Březen by nám měl po mnoha letech ukázat, jak vypadá jaro, i když hned po svém nástupu může předvést docela slušnou metelici. Průběžně by se ale mělo oteplovat a kolem 25. se může teplota dostat značně vysoko. Prostě březen přináší první opravdové doteky jara, sluníčko začíná ukazovat svou sílu a my nadšeně odkládáme teplé oblečení, abychom ho zase s pokorou druhý den oblékli. Sice ještě občas za kamna vlezem, ale sluníčko už nám nikdo nevezme.

S jarním sluncem se pojí zvýšená aktivita přírody i nás, ale ne vždy se nám po zimě dostává sil. Báječným spojencem bude Revitae. Jemným povzbuzením energie nás vypudí do přírody a umožní příjemné probuzení ze zimního šera. Občas nezaškodí jeho kombinace s Korolenem.

Pokud jsme hodně unavení psychicky, Korolen urychlí nástup aktivního stavu, což se na jaře mimořádně hodí. Postmasopustní dobu bychom také mohli využít, když ne zrovna k půstu, tak určitě k obnově organismu – k ní významně přispěje novinka Probiosan Inovum. Březen je také měsíc, kdy máme poslední možnost pomýšlet na preventivní zásah proti jarním alergiím, dubnové pyly jarních květů už cítíme doslova za dveřmi. Vyvážené složení Peralginu se nezaměřuje pouze na harmonizaci imunitních reakcí, ale působí současně i na hormonální a nervový systém a díky tomu alergické reakce pouze nepotlačuje, nýbrž odstraňuje jejich příčinu. Od věci není také doplnění energie, které užíváním Peralginu získáme jako bonus. A pokud bychom to s tím svlékáním přehnali a přišli domů se slabým kašlíkem, Droserin namazaný za prsa a přiložený teplý ručník nám připomene recept našich babiček i jeho rychlý uvolňující účinek.

Eva Joachimová

Zdroj: http://www.energy.sk/cz/

Napsáno 4.3.2014
» seznam článků


Copyright 2010. Mapa webu | XHTML | CSS