Energy - produkty měsíce září

Napsáno 1.9.2014

Škola pomalu, ale jistě klepe na dveře a i nám dospělým nezbývá než přijmout fakt, že léto je definitivně za námi a po prázdninové okurkové sezoně se od nás očekává plný pracovní výkon. Jenže část našich šedých buněk mozkových, jak by trefně poznamenal Hercule Poirot, ještě tráví většinu času vzpomínkami na modrou oblohu, kolotající moře či mihotající se odlesky stříbřitého jihočeského rybníka. Rozběhnout je směrem, který očekávají v naší práci, nám pomůže Stimaral, jenž usnadní soustředění i duševní práci.

více


Energy - produkty měsíce srpna

Napsáno 1.8.2014

Počátkem měsíce nás čekají energie značně horké, ale kolem 5. může být dost chladno. Oteplit by se mělo kolem poloviny srpna, což by s menšími výchylkami mělo vydržet až do 28., ale tropy to už zřejmě nebudou. Konec měsíce už slibuje spíš podzimní počasí. Po celý srpen nás budou navštěvovat s pravidelnou dochvilností přívalové deště. Letošní rok nám holt nic neodpustí, všeho si dopřeje do sytosti.

více


Energy - produkty měsíce července

Napsáno 1.7.2014

Letos bychom si léto měli skutečně užít, tropy nás zastihnou v Egyptě i u Máchova jezera. Podobně jako červen by červenec měl být značně suchý a větrný, i když větry by měly přicházet s menší intenzitou. Kromě přelomu druhé a třetí dekády, kdy by mělo být opravdu horko, by teploty neměly příliš kolísat. Konec měsíce bude spíš chladnější. Opravdové léto si určitě zasloužíme, obzvlášť když energie Dřevěného Koně nás neustále bičují ke stále aktivnější činnosti.

více


Energy - produkty měsíce června

Napsáno 1.6.2014

Letní dovolená se blíží a řada z nás zamilovaně nahlíží do katalogů plných mořských pláží, kolotajících vln, luxusních bungalovů, exotických laskomin. Mořská voda a letní slunce dokážou zázraky s naším tělem i psychikou, ale strava v turistických destinacích občas nesvědčí zažívání. Preventivně bychom si mohli pomoci Probiosanem, který má navíc letos silnou podporu v energiích roku. Pro akutní problémy bychom určitě měli přibalit Drags Imun, kromě vnitřního užití s ním můžeme potřít i drobnou ranku a předejít tak nepříjemnému hnisání. Nezvykle vysoké teploty, které nás na dovolené mohou překvapit, vyčerpávají organismus a nám by se mohlo stát, že místo řádění na pláži strávíme část pobytu v hotelovém pokoji se závažnou únavou, teplotou a škrábáním v krku – ohlašují se tak vyčerpané ledviny.

více


Energy - produkty měsíce března

Napsáno 4.3.2014

Březen by nám měl po mnoha letech ukázat, jak vypadá jaro, i když hned po svém nástupu může předvést docela slušnou metelici. Průběžně by se ale mělo oteplovat a kolem 25. se může teplota dostat značně vysoko. Prostě březen přináší první opravdové doteky jara, sluníčko začíná ukazovat svou sílu a my nadšeně odkládáme teplé oblečení, abychom ho zase s pokorou druhý den oblékli. Sice ještě občas za kamna vlezem, ale sluníčko už nám nikdo nevezme.

S jarním sluncem se pojí zvýšená aktivita přírody i nás, ale ne vždy se nám po zimě dostává sil. Báječným spojencem bude Revitae. Jemným povzbuzením energie nás vypudí do přírody a umožní příjemné probuzení ze zimního šera. Občas nezaškodí jeho kombinace s Korolenem.

více


Energy - produkty měsíce února

Napsáno 3.2.2014

Únorem začíná nový čínský rok, rok nadšení a radosti, ale také rok spěchu a napětí. V celém jeho průběhu budeme blízcí vyčerpání, občas budeme bojovat o poslední síly. Spojení vládců roku Dřevěného Koně, GUA XUN, a Tygra, vládce měsíce, už může být pro náš organismus příliš. S poklesem energie ovšem souvisí snížení imunity. Letos bychom se měli obzvlášť připravit, protože pokud vše zvládneme, čeká nás velmi činorodý a úspěšný rok. Docela určitě se neobejdeme bez Vironalu.

více


Energy - produkty měsíce ledna

Napsáno 27.1.2014

Rok 2014 by měl být značně přelomový. Pro Evropskou unii to znamená nová rozpočtová pravidla – takže tento rok prakticky nikdo nedostane nic. Západní medicína straší prudkým zhoršením psychického zdraví a z pohledu čínské kosmologie už opravdu končí na všech úrovních vláda Ohně a ke slovu se dostává Země. Nabízí vnímavost, empatii a stabilitu, ale také klesání, tíhu, únavu, přemítání. Takže bychom rozhodně měli popřemýšlet, jak na to.

Určitě budeme potřebovat základní energii, o tu můžeme bez obav požádat Renol. Kromě doplnění energie nám ještě pohlídá kosti, a to se nám bude při zimních sportech výborně hodit. Kdyby ale přece jenom došlo k nejhoršímu a některá z končetin se místo na bílém sněhu ocitla v bílé sádře, nezapomeňte okamžitě nasadit King Kong – napomůže vytvoření svalku, který překlene poškozenou kost, a tím umožní její postupnou obnovu. Přidáním Skeletinu pak doplníme stavební látky a na jaře už můžeme směle napodobovat ladné skoky gazel.

více


Energy - produkty měsíce prosince

Napsáno 27.1.2014

Prosinec vypadá dost větrně. Začátek měsíce by nás měl překvapit značně vysokými teplotami, kolem poloviny prosince by se ale mělo značně ochladit. Vánoční oteplení nás letos čeká před svátky a potom až ke konci roku, takže bychom se mohli těšit na bílé Vánoce.

Větrné počasí nepřidá při vánočním shonu, a když k tomu přičteme otevření času hmoty Větru a aktivitu meridiánu žlučníku, je jasné, že bychom měli velmi rychle sáhnout po Regalenu. Nejenže ochrání naši ubohou hlavu před nápory migrén, které vítr, navíc podporovaný předvánočním shonem, často přináší, ale pomůže detoxikovat náš organismus, před svátky to budeme potřebovat. Podpořit ho může Revitae. Účinek Revitae skutečně pocítíme jako návrat do života, ať už je důvodem naší kocoviny přebujelá párty, nebo pečení cukroví do ranních hodin.

více


Energy - produkty měsíce listopadu

Napsáno 20.11.2013

Listopad by měl být oproti minulému roku chladnější, jediné výraznější oteplení se rýsuje kolem 25. Průběžně už očekávejme i sněžení, které se může udržet i v nižších polohách. Spolu s chladem a nedostatkem sluníčka se nás zmocňuje beznaděj, nechuť k práci i k životu a přitom nás čeká poměrně rušné období v práci, ve škole i doma. Určitě nesložíme ruce do klína, prostě a jednoduše – když se nemůžeme naplnit sluníčkem zvenčí, pomůžeme si z vnitřku. Máme k tomu dva báječné spoluhráče – KorolenCelitin.

více


Copyright 2010. Mapa webu | XHTML | CSS