Na únavu - Imunosan a Fytomineral

Napsáno 1.2.2013

Každý rok na jaře vymýšlíme znovu a lépe, jak se vypořádat s civilizačním strašákem dnešní uspěchané doby zvaným jarní únava. Ať chceme, nebo nechceme, naše játra začnou zjara pracovat na plné obrátky ve snaze regenerovat komplet celý organismus a berou energii, kde se dá. Pokud nám nestačí pouhé doporučení, že je potřeba hodně spát a dobře jíst, protože spát není kdy a zdravá životospráva je pro nás španělskou vesnicí, je třeba požádat o pomoc zvenčí. Ideální pomocí pro nás bude kombinace Imunosanu s Fytomineralem. Dobrý pozor! Tato kombinace není pouhou vetchou berličkou, je to přímo kadilak na poli primární prevence a torpédoborec ve vodách cílené léčby.

více


Skeletin a Renol pomůžou kloubům a pročistí ledviny

Napsáno 15.1.2013

Pro ty, kdo trpí bolestivými onemocněními klubů, nabízí Energy jednoduché řešení. Jsou jimi přípravky Skeletin a Renol, které přispívají k celkové detoxikaci organismu. Oba produkty zároveň harmonizují energetické dráhy ledvin a močového měchýře.

Skeletin je přírodní produkt s obsahem sépiové kosti, kolagenu, rybího oleje, šípkového a kopřivového výtažku a manganu. Je zdrojem minerálních látek důležitých pro stavbu a obnovu kostní tkáně, regeneruje kloubní chrupavky a zlepšuje kvalitu všech pojivových tkání. Má protizánětlivé a protirevmatické účinky a podporuje dobrý stav kostí a kůže.

Pomáhá při kloubních onemocněních, jako je artróza, artritida, revmatismus nebo dna. Napomáhá také při nadměrném zatěžování kloubů sportem nebo vysokou tělesnou hmotností. Skeletin je vhodný i jako doplněk pro správný vývoj v období růstu. Po menopauze a ve stáří zpomaluje úbytek kostní hmoty s možností vzniku osteoporózy. Pomáhá také při zvýšené lámavosti nehtů, vypadávání vlasů a povadlé pokožce. Je účinný i proti vzniku zubního kazu.

více


Energy - produkty měsíce ledna

Napsáno 2.1.2013

Ať se nám to líbí, nebo ne, počáteční období roku nás budou čím dál tím častěji vrhat do náručí plískanic, fujavic, námraz a sněhových závějí. A tak kromě nachlazení a viróz na nás často čekají i přes veškerou naši opatrnost zapeklité úrazy v podobě modřin, natažených šlach nebo v horším případě přímo zlomenin. Neměli bychom váhat a jít hned zkontrolovat, zda v naší lékárničce nechybí Renol. Nejenže pomůže doplnit základní energii, a usnadní tak tělu vypořádat se s virózou či nachlazením, ale podpoří kost, která utrpěla újmu, a zařídí co nejrychlejší obnovu.

více


Energy - produkty měsíce prosince

Napsáno 9.12.2012

Do prosince je napěchováno tolik důležitých dat, že nám z nich jde hlava kolem. Pro naše tělo je to hlavně začátek astrologického roku. Se začátkem se z pohledu čínských učení pojí prvek Dřevo, a tak tělo se v tuto dobu dostává do rukou právě hospodáři Dřeva. Voda – matka Dřeva – svého syna všemožně podpoří a dodává mu sílu podniknout základní kroky k budoucímu uchycení nového osiva. Podobné procesy se odehrávají v našem těle a my je můžeme ještě posílit Regalenem. V tuto dobu má Regalen nejefektivnější účinek právě díky podpoře Vody, říkáme, že „Posílení Dřeva v zimě přidá vítr do plachet na jaře“.

více


Energy - produkty měsíce listopadu

Napsáno 2.11.2012

Listopad spravuje hospodářství Žáru a v letošním roce pro nás tento měsíc bude obzvlášť důležitý. Vláda Vodního Draka vyplavuje všechno, co v našem životě nemá co dělat, ať už to jsou jedy v našem organismu, vztahy, zvyklosti, korupční aféry, či metanolové tragédie. Vláda Draka pomalu končí, a tak jistě bude chtít využít poslední měsíce ke konečným očistkám.

více


Energy - produkty měsíce října

Napsáno 1.10.2012

Pár slunečných dní ještě oživuje vzpomínky na prázdninové radovánky, jenže letní rozjímání střídá syrová pracovní realita. Podzim často neseme těžce, ale říjen je pro naše tělo i duši měsícem nesmírně důležitým. Po „času Kovu“ – srpnu a září, jehož úkolem je zpevnit organismus před příchodem zimy, nastupuje říjnové mezidobí Země. Má jediný cíl: provést inventuru, odstranit všechno, co brání zdravému životu, posílit naši obranyschopnost.

více


Viry bez šancí

Napsáno 8.9.2012

Společnost Energy přichází v tomto měsíci s aktuální a navíc zvýhodněnou nabídkou dvou produktů, které jsou na podporu imunity zaměřené. Jsou jimi Vironal a Flavocel. Vironal je podobně jako ostatní bylinné koncentráty Pentagramu® účinným detoxikačním, antioxidačním a regeneračním prostředkem. Působí preventivně proti kapénkové nákaze a přenosu virů a bakterií např. v MHD, škole, kulturních zařízeních apod. Je zároveň účinný i při již probíhajících onemocněních z nachlazení, angíně, chřipce, u horečnatých stavů, bolesti v krku, kašli, zánětu dutin, průdušek či zápalu plic.

více


Energy - produkty měsíce září

Napsáno 8.9.2012

Léto se nám přehouplo, ani nevíme jak, a znovu začíná školní rok. Září naštěstí jako nostalgickou vzpomínku ještě vykouzlí pár teplých slunečných dní. Neměli bychom se ale jimi nechat zmást, podzim se všemožnými plískanicemi už klepe na dveře a s nimi i každoroční podzimní virózy a nachlazení. Protože nemůžeme jako chytrý Honza zůstat za pecí, měli bychom se jako každý rok zamyslet, jak nejlépe s našimi nevítanými nepřáteli – viry zatočit. Samozřejmě, že první úvaha patří prevenci. Flavocel máme dlouhodobě ozkoušený a září je pro něj jako stvořené.

více


Energy - produkty měsíce srpna

Napsáno 13.8.2012

Srpen je z pohledu čínské medicíny prvním měsícem podzimu – a prvku Kov. Ke Kovu patří kůže z pohledu obrany vnitřku, z pohledu ohraničení entity pak patří kůže k Zemi. Nyní máme jedinečnou příležitost propojit péči o pokožku z pohledu Kovu i Země díky novému přípravku Energy – Dermatonu oil, který ji nejen zvláční, ale pomůže opravit drobná spálení od sluníčka či jizvičky po nepříjemných pádech.

více


Copyright 2010. Mapa webu | XHTML | CSS