ENERGY - Produkty měsíce října

Napsáno 9.10.2011

Říjen nám přináší další mezidobí Země, čas, kdy máme možnost vrátit se do středu, posílit své vnitřní Já, upravit harmonii našeho organismu. K podpoře mezidobí Země je samozřejmě nejvýhodnější sáhnout po produktech, vycházejících z prvku Země.

Máme z čeho vybírat. Velmi často skloňujeme Vitamarin, který doporučujeme na usazení, stabilitu našeho Já. V kombinaci se Stimaralem získáme podporu pro naši psychiku, výborného pomocníka pro dlouhodobé studium. Pokud naopak potřebujeme posílit tělo, sáhneme po King Kongu.

více


Skeletin a Renol pomůžou od bolesti kloubů

Napsáno 21.9.2011

Pro ty, kdo trpí bolestivými onemocněními kloubů, nabízí Energy přípravky Skeletin a Renol, které přispívají k celkové detoxikaci organismu. Oba produkty zároveň harmonizují energetické dráhy ledvin a močového měchýře.

více


Energy - Produkty měsíce srpna

Napsáno 8.8.2011

Ať sluníčko praží nebo ne, srpen je z pohledu čínské medicíny prvním měsícem podzimu. My to tak nevnímáme, kolem nás je stále krajina protkaná zářivými barvami lučních květů, dozrávajícího ovoce a opálených tváří. Prostě svět, jak má být.

A pro nás ideální možnost sáhnout po Renolu. Doplnění základní energie potřebuje každý z nás, stejně jako nás pochválí Renolem vyživené kosti. Navíc použijeme princip čínské medicíny „Matka živí Syna“.

více


Energy - produkty měsíce července

Napsáno 1.7.2011

Sluníčko se naparuje na obloze a my počítáme dny do prodlouženého víkendu nebo vytoužené dovolené. Písečná pláž, rozpálené vrcholky skal, stinné paseky hlubokých hvozdů nebo jen lehátko doma na zahrádce nám dají zapomenout na shon předchozích měsíců.

Ani v tomto období nesmíme ovšem zapomenout na ochranu našeho zdraví. Na dovolenou si určitě přibalíme Drags Imun. Poradí si s nevítanou návštěvou našeho trávicího traktu, použít ho můžeme jako dezinfekci i na drobnou ranku. Kulinářské prožitky letních grilovacích párty mohou mít nepříjemné následky a tady není od věci sáhnout po Regalenu.

více


Jarní očista těla

Napsáno 2.4.2011

Každé mezidobí Země slouží k základnímu úkolu všech živých bytostí – vrátit se do středu, do výchozího postavení naší pozemské pouti. Stejně jako je pro bojovníka nesmírně důležitý správný postoj, protože jenom v něm dokáže využít veškerou svou sílu, i my dokážeme zvládnout náš potenciál pouze ve chvílích, kdy máme k dispozici veškerou naši energetickou výbavu. Tu si přinášíme chvílí prvního nadechnutí, ovšem každým vychýlením se její složení mění.

více


Jak na jarní únavu a alergii

Napsáno 2.4.2011

Duben představuje jedno z nejkrásnějších období roku. Příroda se probouzí, plnými doušky nasáváme jarní vzduch, koupeme se v hřejivých slunečních paprscích, necháváme se unášet cvrlikáním ptáků. Ale jaro je také spojeno s jarní únavou, a na tu je třeba se připravit.

více


ENERGY - Bylinné čaje přímo z pralesa

Napsáno 20.11.2010

V listopadu firma Energy přichází s dlouho očekávanou novinkou, jíž jsou léčivé rostliny v té nejpřírodnější formě. Jsou určené k přípravě léčivých čajů a odvarů. Tento způsob užívání léčivých bylin je jedním z nejpůvodnějších a nejosvědčenějších. Voda je totiž velmi silné informační médium a při vaření do ní přecházejí nejen všechny účinné látky, ale i bylinné bioinformace.
Čaje jsou balené v zipovém sáčku z alufólie, díky níž jsou byliny chráněné před oxidací a ztrátou účinnosti. Po otevření je proto uchovávejte v původním balení.
Jedná se o vysoce léčivé byliny, které mají velmi silný účinek, a proto je třeba dát pozor na způsob jejich užívání a neopomíjet uváděné kontraindikace.

více


Veterinární přípravky ENERGY

Napsáno 22.8.2010

Co vědět o zvířeti

Práce se zvířetem se zdá složitější než s člověkem. Člověk si řekne, kde má problém, popíše typ bolesti atp. U zvířete to není možné, ale zase je možné na zvířeti snáze než na člověku detekovat markantní příznaky důležité pro správný výběr preparátu. Lze provést poměrně snadno i amatérskou prohlídku zvířete, která odhalí nesrovnalosti oproti předchozímu zdravotnímu stavu. Stačí někdy najít jen jeden příznak a soustředit se pak na příznaky, které jsou s ním obvykle spojeny. Na tomto principu pracuje program Domácí poradce, který Vás takovouto prohlídkou povede až k výběru optimálního preparátu. Nejprve je nutné vědět, na co by se měl chovatel soustředit při prohlídce zvířete.

více


Nejprodávanější produkty Energy

Napsáno 12.7.2010

Energy Group a.s. je výhradně česká společnost založená v polovině devadesátých let. Prostřednictvím vlastních produktů jsme již od svého vzniku průkopníky alternativní medicíny nejen v Česku, ale i jinde ve světě, kde jsme již získali pevné místo na trhu, podporu zákazníků i odborné veřejnosti.

Naše filozofie
Filozofie firmy Energy je založená na celostním přístupu k člověku a chápe tělo i mysl jako propojené součásti jednoho energetického systému. Optimální spolupráce obojího je pak základním předpokladem zdraví celého organismu. Důraz klademe tedy nejen na prevenci jednotlivých zdravotních problémů, ale snažíme se zaměřit pozornost každého klienta do jeho vlastního středu.

více


Copyright 2010. Mapa webu | XHTML | CSS