Lepicol pro zdravá střeva

Napsáno 29.1.2014

Výrobek Lepicol byl testován Společností pro probiotika a prebiotika (www.probiotika-prebiotika.cz) na obsah živých kultur a bylo potvrzeno, že obsahuje deklarované množství kmenů živých kultur
(2 miliardy na 1 dávku, 5 kmenů, atest kvality zde).

LEPICOL je přípravek vyrobený z přírodních ingrediencí. Při jeho každodenním užívání  dodá vašemu tělu dostatečný příjem vlákniny, zároveň však poskytuje živé kultury - přátelské bakterie a živiny pro růst těchto přátelských bakterií.
Tato funkční kombinace se označuje jako SYMBIOTIKUM. Pro zajištění symbiotického efektu je důležité složení a poměr jednotlivých ingrediencí a proto je složení LEPICOLU patentově chráněno.

Lepicol je potravinový doplněk, který neobsahuje žádné umělé ingredience.

K zabezpečení tohoto úkolu využívá Lepicol ve svém složení tří přírodních složek.

  • Živé kultury - Lactobacillus plantarum PXN47, Lactobacillus rhamnosus PXN54, Lactobacillus bulgaricus PXN39, Lactobacillus acidophilus PXN35, Bifidobacterium bifidum PXN23
  • Inulín - Fruktooligosacharidy (FOS) z čekanky obecné (Cichorium intybus )
  • Vláknina z osemení jitrocele indického ( Psyllium Husk ), přispívá k udržování normálního střevního tranzitu

více


Zázračný rostlinný complex vás zbaví deprese a vrátí vám vitalitu

Napsáno 27.1.2014

Mnoho lidí drtí pracovní stres a sychravé počasí přidává pocit malátnosti a ubírá chuť do života. Péče o duševní zdraví bývala v minulosti tabuizována a dokonce považována za cosi nemístného a společensky nevhodného. To se s příchodem moderní medicíny změnilo a dnes už dávno není hanbou navštívit psychologa, nebo užívat antidepresiva.

více


Houba Reishi a vitamin C

Napsáno 20.11.2013

V současné uspěchané a stresující době má prevence stále větší význam. Houba Reishi a vitamín C v ní hrají nezastupitelnou roli.

O houbě reishi nazývané také "houba nesmrtelnosti" informují zdroje pocházející z Japonska a Číny jako o houbě, jejíž účinky využívají v Asii už více než 2000 let. V Japonsku je doporučovaná k léčbě více než 20 chorob a zdravotních problémů. Podle informací získaných na zahraničních webech je působení houby reishi velmi efektivní, nemá vedlejší účinky. Posiluje imunitní systém, chrání tělo proti stresu, zvyšuje výkonnost, detoxikuje organismus, podporuje činnost srdce, jater, sleziny, zpomaluje stárnutí, pomáhá při poruchách spánku a je účinná v boji proti nádorovým onemocněním a při regeneraci organismu po chemoterapii.

Číňané považují reishi za cennější než ženšen, v Číně a Japonsku je schválena pro podpůrnou léčbu rakoviny. Čínská medicína říká, že ten, kdo pravidelně užívá houbu reishi žije dlouho, spokojeně, udržuje si svou ideální váhu, posiluje ochranu a odolnost organismu svojí nechemickou přírodní silou.

více


Zelená káva na hubnutí

Napsáno 20.11.2013

Je zelená káva schopná pomoci vám v hubnutí? Chcete se cítit lépe, být fit a v pohodě? Zelená káva extra s chrómem a vitamínem C vám prospěje v mnoha směrech díky vyváženému složení kapslí obsahujících výtažek ze zelené kávy, chróm a vitamín C.

O zelené kávě
Kávovník je nízkorostoucí keř. Jeho zralé plody se obírají ručně nebo strojem, suší se na slunci několik týdnů, dokud vnější obaly neuschnou a neuvolní se zelená kávová zrna. Pokud jsou tato zrna určena na tradiční výrobu kávy, prochází procesem pražení. Pražení je ale zodpovědné za to, že se v zrnkách kávy zničí několik aktivních složek, které mají blahodárné účinky.V zelené kávě je hojně obsažená kyselina chlorogenová a polymerické fenoly, které patří mezi nejsilnější antioxidanty. Klinickými studiemi bylo potvrzeno, že díky obsahu kyseliny chlorogenové má zelená káva příznivé účinky na hladinu krevního cukru, zpomaluje vstřebávání glukózy do organismu, což přispívá k vyrovnané hladině cukru v krvi, a proto budete mít menší chuť na sladké. Kyselina chlorogenová v zelené kávě přispívá ke sníženému ukládání tělesného tuku, kofein urychluje metabolismus a díky tomu tělo začne rychleji využívat tukové zásoby. Fenoly obsažené v kávě mají podle výzkumů vliv na krevní oběh, činnost srdce, cévní oběh, správné trávení a detoxikaci těla. Výtažek ze zelené kávy v kapslích má výraznější účinky než pití zelené kávy.

více


Scarlett – přírodní péče o ženy

Napsáno 25.10.2013

S poševním bylinným tělískem jsem se poprvé setkal před dvěma lety. S patřičnou dávkou nedůvěry jsem je vytáhl z obalu, prohmatal, pečlivě prohlédl i očichal. Obsah bylinek byl jasný, představa o možných pozitivních účincích na poševní prostředí již méně.

Mám v ordinaci mnoho žen, které si dlouhodobě stěžují na poševní výtok. Takový ten nezánětlivý, nehnisavý – léky nepomáhají, chronické dráždění poševního vchodu vede k pocitům svědění až bolesti. Společně zkoušíme, co by ještě mohlo pomoct alespoň trochu zmírnit ten všudypřítomný diskomfort. A tak jsem začal tělíska svým klientkám rozdávat. Každá obdržela dva kusy. 

První tělísko se do pochvy zavádí vždy v prvním týdnu po skončení menstruačního krvácení – vleže na zádech, s pokrčenýma nohama v kolenou. Délka zavedení byla 70 – 72 hodin. Po vytažení tělíska následuje jednodenní přestávka. Druhé tělísko se zavádí stejnou technikou, do stejných míst a na stejnou dobu za 24 hodin po extrakci tělíska prvního.

A teď to, co mě nejvíce překvapilo - u většiny žen nastalo výrazné zlepšení jejich dlouhodobých potíží. Třetina z nich dokonce řekla, že potíže už nemají žádné.

více


VIRIDIAN NUTRITION – etické vitamíny a doplňky stravy s organickým srdcem

Napsáno 17.10.2013

Dovolujeme si bez nadsázky říci: "Konečně něco, co v doplňcích stravy tolik chybělo a to v rámci celosvětového měřítka!" Značku Viridian Nutrition lze charakterizovat velmi jednoduše: organické, funkční produkty, bez obsahu syntetických, balastních aditiv.

99% produktů splňuje požadavky náročné kategorie čistoty KOSHER,všechny produkty jsou 100% bioaktivní, v kapslích rostlinného původu, 40 % produktů je oficiálně certifikováno jako 100% organické, což jednoduše řečeno znamená, že od semínka, přes rostlinu až po extrakt, vše probíhalo v přísně ekologických podmínkách, bez použití nežádoucí chemie. Všechny složky pocházejí z absolutně čistých zdrojů = NE genetické modifikace, NE ozařování. Ale například také NE pro tablety, které jsou sice levné a oblíbené v tzv. mass marketingu, ale vyrábějí se při vyšších teplotách, což může ovlivňovat kvalitu a navíc mohou obsahovat až 50% pojiv a lepidel.

Kvalita značky Viridian Nutrition je velmi nekompromisní, to je také důvodem nesčetného množství cen a uznání mezi širokou i odbornou veřejností, které tato skvělá britská značka sklízí. Mnohé také napovídá slogan, který značka Viridian používá a který můžete mimochodem spatřit na známých londýnských dvouposchoďových autobusech: "VIRIDIAN THE LEADING BRAND OF ETHICAL VITAMINS".


více


Ecdysterone - základní stavební kámen silových sportovců východního bloku

Napsáno 15.10.2013

V bývalém Sovětském svazu probíhaly v 80. letech minulého století pokusy s využitím Beta-Ecdysteronu jako anabolických prostředků pro sportovce.

Vysoký počet studií potvrzuje anabolickou aktivitu Beta-Ecdysteronů a jejich současnou bezpečnost v kombinaci s tvrdým tréninkem, či fyzickým výkonem. Beta-Ecdysterony také pozitivně ovlivňují výkyvy nálad během náročných výkonů. V profesionálním a vrcholovém sportu jsou také využívány k dosažení psychické a fyzické stability, popř. k urychlení regenerace po zranění a to bez jakýchkoliv vedlejších účinků na kardiovaskulární a imunitní systém.

 

více


Léčivé čínské medicinální houby

Napsáno 15.10.2013

Medicinální houby, jsou houby, které díky obsahu terapeuticky účinných látek, využívali lidé po staletí k léčení různých neduhů. V dnešní době se pěstují ve velkém. Hlavně v Asii či Spojených státech, kde jsou dnes velmi populární. Například shiitake se vypěstuje ročně na celém světě přibližně 2.000.000 t (dva miliony tun)!

Také v Evropě byly tyto báječné houby známy a žádány již před mnoha sty lety. Už ve 12. stol. o nich přinášela Hildegarda z Bingenu opakovaně pozitivní zprávy! Jejich nejslavnějším konzumentem byl svého času i Ötzi (pravěký muž, jehož mumie byla objevena v Alpách), u něhož byla nalezena reishi, houba s mnohostranným využitím.

Všechny medicinální houby – je jich zhruba deset druhů – mají jedno společné: jsou to ohromné zdroje energie pocházející z celého souboru biologických a medicinálních látek, jež jsou z fyziologicko-výživového hlediska životně důležité! Jsou to např. minerály, stopové prvky či aminokyseliny. Medicinální houby jsou schopné nastartovat v lidském organizmu jeho autoaktivační a regenerační procesy.

více


Spolehlivě na inkontinenci!

Napsáno 10.10.2013

Omezuje vás nechtěný únik moči na každém kroku a přináší do vašeho života stres, nepohodlí a bezesné noci? Tato nepříjemná potíž zastihne během života téměř každou ženu, nejčastěji v důsledku menopauzy. V dnešní době to rozhodně není nic, za co by se ženy měly stydět. 

Vhodným cvičením, upravením životosprávy a užíváním vhodného přípravku lze dosáhnout vymizení příznaků inkontinence nebo alespoň markantního zlepšení.

ELISON je spolehlivý a bezpečný pomocník při potížích s nechtěným únikem moči, který rovněž přispívá ke zmírnění nežádoucích příznaků menopauzy. Jeho účinnost je založena na unikátním InkoELIMIN complexu s obsahem extraktů z přírodních látek, jako jsou isoflavony z jetele lučního a lignany ze semen ostropestřce mariánského a lnu setého. Doplněk stravy ELISON je přírodní, přípravek, neobsahující hormony, pro všechny ženy v menopauze a po ní.

více


Copyright 2010. Mapa webu | XHTML | CSS