ČISTÍCÍ KÚRA Dr. Popova Vám dodá „šťávu"

Napsáno 12.7.2010

Doporučuji vám jednoduchou a účinnou kúru, která váš organizmus dokonale vyčistí a obnoví jeho přirozené funkce. Zvýšíte svou šanci vyhnout se zdravotním problémům a pocítíte obrovský příliv životní energie. Zlepší se vaše imunita, zažívání, spánek, stav pleti, paměť, myšlení i nálada. Často dojde i k úbytku váhy, ke snížení hladiny cukru a cholesterolu. Čistící kúra je snadná a časově nenáročná. Připadá Vám to až zázračné? Mně také, ale organizmus má svou přirozenou schopnost se regenerovat a po čistící kúře lépe funguje.

Váš Dr. Popov

více


Co je střevní mikroflóra dětí?

Napsáno 12.7.2010

Lacium JuniorBěhem života jsou děti i dospělí neustále vystavováni kontaktu s různými bakteriemi, které ovlivňují složení střevní mikroflóry. Některé mají velmi prospěšné účinky a jsou nezbytné pro správné trávení a celkové zdraví organismu, jiné jsou velmi škodlivé. Právě přemnožení těchto škodlivých bakterií působí nejrůznější trávicí potíže a onemocnění. Ta mohou vzniknout v důsledku stresu, špatné životosprávy nebo po nadměrném užívání některých léků – zejména antibiotik.

Prospěšné bakterie naší střevní mikroflóry fungují jako přirozená ochranná bariéra a stimulátor imunitních reakcí. Oslabený imunitní systém je méně schopný bojovat s přicházející infekcí, naopak zdravý střevní trakt je základem dobrého zdraví celého organismu. Trávicí trakt novorozených dětí je prakticky sterilní, bez přítomnosti bakterií. Až během několika dnů po narození dochází v důsledku kojení a vlivu okolního prostředí k jeho osídlení. Střevní plocha představuje rozlohu dvou fotbalových hřišť. Na této ploše se nachází sídlo střevem asociovaného imunitního systému. Až 70 % aktivity imunitního systému se odvíjí ze střev. Probiotika (z řečtiny „pro život“) – jsou živé „přátelské“ bakterie, které obnovují a pěstují přirozené osídlení trávicího traktu. Přispívají k jeho celkové rovnováze a udržují zdravý poměr mezi prospěšnými a škodlivými bakteriemi.

více


Cholesterol: malá molekula, velká překážka

Napsáno 12.7.2010

CholesterolJak nebezpečný je cholesterol ve skutečnosti?
(Přetížení lékaři, znejistělí pacienti, kvetoucí obchod s léky.)

Na začátku byla celková hladina cholesterolu. „A ta byla velmi vysoká, až strach nahánějící,“ pravil před 50 lety americký vědec Ancel Keys, zakladatel cholesterinové teorie. Ta říká, že příliš mnoho tuku v potravě nebezpečně zvyšuje hladinu cholesterolu v krvi a podněcuje ukládání cholesterolu v tepnách. S tímto se pojí zvýšené riziko cévních a srdečních onemocnění. 

Nikdo doposud prokazatelně nezemřel z důvodu vysoké hladiny cholesterolu. Cholesterol představuje parametr či hodnotu, která teprve ve spojitosti s dalšími faktory, jako je diabetes nebo nadváha, zvyšuje či snižuje pravděpodobnost rizika úmrtí. Každý pacient kolabuje v křesle svého domácího lékaře ve chvíli, když mu záhrobním hlasem oznamuje výsledky krevních testů: „Hladina cholesterolu je příliš vysoká a bez užívání léků hrozí kornatění tepen.“

více


Játra pod drobnohledem aneb proč Silymarin

Napsáno 12.7.2010

SilymarinChraňme se před rizikem onemocnění. Být výkonný, ale udržet si současně zdraví vyžaduje účinnou regeneraci vlastního organismu. Doplňky stravy řady Silymarin forte, Silymarin jakon a Silymarin maka to dokáží. 

I. SILYMARIN FORTE
Pro život jedince v 21. století jsou charakteristické rostoucí náklady na zdravotní péči, zvýšení průměrného věku, nové technologie, které mění životní styl a rostoucí znečistění životního prostředí zejména ve velkých městských aglomeracích. Člověk, který dbá o svůj zdravotní stav a chce jej co nejdéle udržet bez pomoci medicíny a léků, má dnes možnost ovlivnit řadu negativních faktorů, se kterými se denně setkává. Zdravý způsob života, racionální dieta obsahující potraviny, které příznivě ovlivňují jednu nebo více cílových funkcí v lidském organismu a rozumné doplňování některými přírodními látkami (které jsou dostupné ve formě doplňků stravy), vede ke zlepšení celkového stavu organismu a ke zmenšení rizika vzniku řady chronických onemocnění. Předmětem výzkumu mnoha renomovaných světových univerzit a národních výzkumných ústavů je studium účinků nejen některých složek potravy (jsou označovány jako nutraceutika), ale také rostlinných látek (fytoceutik) a jejich směsí ve formě extraktů na základní fyziologické funkce a ochranu před jejich změnami vyvolanými toxickými látkami v životním prostředí, patogenními mikroorganismy a viry.

více


Silymarin maka

Napsáno 12.7.2010

Silymarin maka

Silymarin maka - na ochranu jater, stimulaci a posílení organismu včetně zlepšení sexuálních funkcí.
V polovině minulého roku byl uveden na trh nový přípravek Silymarin maka firmy Naturprodukt CZ, jehož autorem je kolektiv vedený prof. MUDr. Vilímem Šimánkem DrSc. z Lékařské fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Tento, patentově chráněný doplněk stravy navazuje na vynikající a svým způsobem jedinečné přípravky z ostropestřce mariánského a oleje semen černého rybízu či jakonu, Silymarinu forte a Silymarinu jakon, které byly mj. oceněny cenami Agentury pro inovační podnikání a jsou rovněž patentově chráněny.

více


Silymarin jakon

Napsáno 12.7.2010

Silymarin JakonNa ochranu jater a úpravu funkce střev, imunity, krevního tlaku, cukru a tuků. 
Silymarin jakon je tak ideálním doplňkem stravy pro lidi, kteří dbají o své zdraví, správnou činnost střev a jsou ohroženi tzv. civilizačními nemocemi. 
Přípravek napomáhá trávení, upravuje funkci jater, metabolismus tuků a cukrů, snižuje krevní tlak a zvyšuje imunitu. Přípravek je také vhodný pro všechny, kteří jsou ohroženi různými typy infekcí nebo potřebují vhodný přírodní přípravek, který lze užívat s většinou léčiv předepisovaných u osob s metabolickým syndromem. 
Tato informace o přípravku Silymarin jakon navazuje na předcházející článek o Silymarin maka , neboť oba tyto patentově chráněné doplňky stravy mají společný významný obsah ostropestřce mariánského – silymarinu.

více


Komplexní doplnění výživných složek kůže uvnitř i navenek

Napsáno 12.7.2010

BifeminKaždá žena touží po dobré vnitřní pohodě a atraktivním vzhledu. Abychom si po celý rok uchovali zdraví a zářivý půvab, vyplatí se dbát na komplexní doplnění hodnotných složek kůže. Proto je nutné každodenně vyživovat kůži na povrchu i zevnitř. Nejlepší účinky získáme, když budeme současně používat Bifemin krém a Bifemin kapsle. Díky výtažkům z přesličky a kopřivy a vitaminů A i E zajišťuje krém BIFEMIN správnou vlhkost pokožky tváře a krku, vrací jí hebkost, hladkost a pružnost. Neutralizuje škodlivé působení volných radikálů a zesiluje ochrannou bariéru pokožky. Krém doporučujme používat na noc, aby regenerační procesy byly intenzivnější a my se mohli po celý den těšit ze svěžího vzhledu.

více


Copyright 2010. Mapa webu | XHTML | CSS