Zelená káva na hubnutí

Napsáno 20.11.2013

Je zelená káva schopná pomoci vám v hubnutí? Chcete se cítit lépe, být fit a v pohodě? Zelená káva extra s chrómem a vitamínem C vám prospěje v mnoha směrech díky vyváženému složení kapslí obsahujících výtažek ze zelené kávy, chróm a vitamín C.

O zelené kávě
Kávovník je nízkorostoucí keř. Jeho zralé plody se obírají ručně nebo strojem, suší se na slunci několik týdnů, dokud vnější obaly neuschnou a neuvolní se zelená kávová zrna. Pokud jsou tato zrna určena na tradiční výrobu kávy, prochází procesem pražení. Pražení je ale zodpovědné za to, že se v zrnkách kávy zničí několik aktivních složek, které mají blahodárné účinky.V zelené kávě je hojně obsažená kyselina chlorogenová a polymerické fenoly, které patří mezi nejsilnější antioxidanty. Klinickými studiemi bylo potvrzeno, že díky obsahu kyseliny chlorogenové má zelená káva příznivé účinky na hladinu krevního cukru, zpomaluje vstřebávání glukózy do organismu, což přispívá k vyrovnané hladině cukru v krvi, a proto budete mít menší chuť na sladké. Kyselina chlorogenová v zelené kávě přispívá ke sníženému ukládání tělesného tuku, kofein urychluje metabolismus a díky tomu tělo začne rychleji využívat tukové zásoby. Fenoly obsažené v kávě mají podle výzkumů vliv na krevní oběh, činnost srdce, cévní oběh, správné trávení a detoxikaci těla. Výtažek ze zelené kávy v kapslích má výraznější účinky než pití zelené kávy.

více


Koloidní stříbro - nejuniverzálnější antibakteriální prostředek

Napsáno 20.11.2013

Koloidní stříbro jsou maličké částice a ionty čistého stříbra suspendované v čisté deionizované vodě (bez elektrických nábojů). Mají stejný elektrický náboj, takže se vzájemně odpuzují a jsou v soustavném pohybu. Čím menší jsou částice, tím je roztok účinnější. Často se mezi vědci hovoří o tom, že částice stříbra se v organismu projevují jako "stříbrné střely", což znamená, že samy vyhledávají choroboplodné zárodky a přitahují je svým opačným elektrickým nábojem (mají silný kladný náboj, zatímco většina choroboplodných zárodků má náboj záporný). Proto je možné říci, že nejde o náhodný, ale naopak o cílený proces, což v konečném důsledku zásadně podporuje léčbu a urychluje uzdravení.

Stříbro je svými účinky nejuniverzálnějším antibakteriálním prostředkem, který lidstvo zná.

Historie stříbra po současnost
Antimikrobiální vlastnosti stříbra zaznamenala již staroindická i arabská medicína. K využití stříbra jako antimikrobiálního prostředku však ve větší míře došlo teprve v antickém Římě. Stříbro bylo známé pro své léčivé a antimikrobiální vlastnosti po tisíce let. Hippokrates, "otec medicíny", používal stříbro pro obnovu tkání a hojení ran. Starověké civilizace používaly stříbro proti vzniku nebezpečných nákaz a k zabránění znehodnocení potravin. Díky jeho vlastnostem se ze stříbra kdysi vyrábělo dokonce i nádobí a příbory. Takové nádobí prodlužovalo možnou dobu skladování některých potravin a částečně i chránilo své bohaté uživatele před tehdy smrtelnými a hojně rozšířenými střevními infekcemi. K velkému průlomu v možnostech užívání koloidu stříbra i pro širokou veřejnost došlo až na přelomu 19. a 20. století, kdy se díky technice objevila možnost užívat tento minerál (ryzí stříbro) přímo k léčebným účelům.

více


Scarlett – přírodní péče o ženy

Napsáno 25.10.2013

S poševním bylinným tělískem jsem se poprvé setkal před dvěma lety. S patřičnou dávkou nedůvěry jsem je vytáhl z obalu, prohmatal, pečlivě prohlédl i očichal. Obsah bylinek byl jasný, představa o možných pozitivních účincích na poševní prostředí již méně.

Mám v ordinaci mnoho žen, které si dlouhodobě stěžují na poševní výtok. Takový ten nezánětlivý, nehnisavý – léky nepomáhají, chronické dráždění poševního vchodu vede k pocitům svědění až bolesti. Společně zkoušíme, co by ještě mohlo pomoct alespoň trochu zmírnit ten všudypřítomný diskomfort. A tak jsem začal tělíska svým klientkám rozdávat. Každá obdržela dva kusy. 

První tělísko se do pochvy zavádí vždy v prvním týdnu po skončení menstruačního krvácení – vleže na zádech, s pokrčenýma nohama v kolenou. Délka zavedení byla 70 – 72 hodin. Po vytažení tělíska následuje jednodenní přestávka. Druhé tělísko se zavádí stejnou technikou, do stejných míst a na stejnou dobu za 24 hodin po extrakci tělíska prvního.

A teď to, co mě nejvíce překvapilo - u většiny žen nastalo výrazné zlepšení jejich dlouhodobých potíží. Třetina z nich dokonce řekla, že potíže už nemají žádné.

více


Nebojujte s vypadáváním vlasů. Dopřejte svým vlasům luxusní péči i na podzim!

Napsáno 21.10.2013

Jedinečným přípravkem, který byl vyvinut a vyroben právě pro péči o vaše vlasy, je doplněk stravy Reneval NeoTM, který působí již od 1. týdne pravidelného užívání a jehož složení odpovídá nejnovějším vědeckým poznatkům o výživě a růstu vlasů. Reneval NeoTM obsahuje unikátní  STOP-LOSS-HAIR complex™ tvořený vyváženým množstvím aminokyselin, minerálů, vitamínů, nenasycených kyselin a také extraktů z pivovarských kvasnic, zlatého prosa a obilných klíčků. Účinné a sofistikované složení  Renevalu Neo, obohacené o biotin a zinek, omezuje vypadávání vlasů, podporuje jejich normální růst a především zvyšuje pevnost vlasů a zabraňuje jejich předčasné lámavosti.  Silné složení Renevalu Neo  je na přírodní bázi, takže jej mohou užívat těhotné i kojící ženy, kterých se právě problémy s vlasy často týkají.

 

VYZKOUŠEJTE: Dokonalá péče o vaše vlasy k zakoupení na našem eshopu: Reneval Neo TM

 

více


VIRIDIAN NUTRITION – etické vitamíny a doplňky stravy s organickým srdcem

Napsáno 17.10.2013

Dovolujeme si bez nadsázky říci: "Konečně něco, co v doplňcích stravy tolik chybělo a to v rámci celosvětového měřítka!" Značku Viridian Nutrition lze charakterizovat velmi jednoduše: organické, funkční produkty, bez obsahu syntetických, balastních aditiv.

99% produktů splňuje požadavky náročné kategorie čistoty KOSHER,všechny produkty jsou 100% bioaktivní, v kapslích rostlinného původu, 40 % produktů je oficiálně certifikováno jako 100% organické, což jednoduše řečeno znamená, že od semínka, přes rostlinu až po extrakt, vše probíhalo v přísně ekologických podmínkách, bez použití nežádoucí chemie. Všechny složky pocházejí z absolutně čistých zdrojů = NE genetické modifikace, NE ozařování. Ale například také NE pro tablety, které jsou sice levné a oblíbené v tzv. mass marketingu, ale vyrábějí se při vyšších teplotách, což může ovlivňovat kvalitu a navíc mohou obsahovat až 50% pojiv a lepidel.

Kvalita značky Viridian Nutrition je velmi nekompromisní, to je také důvodem nesčetného množství cen a uznání mezi širokou i odbornou veřejností, které tato skvělá britská značka sklízí. Mnohé také napovídá slogan, který značka Viridian používá a který můžete mimochodem spatřit na známých londýnských dvouposchoďových autobusech: "VIRIDIAN THE LEADING BRAND OF ETHICAL VITAMINS".


více


Ecdysterone - základní stavební kámen silových sportovců východního bloku

Napsáno 15.10.2013

V bývalém Sovětském svazu probíhaly v 80. letech minulého století pokusy s využitím Beta-Ecdysteronu jako anabolických prostředků pro sportovce.

Vysoký počet studií potvrzuje anabolickou aktivitu Beta-Ecdysteronů a jejich současnou bezpečnost v kombinaci s tvrdým tréninkem, či fyzickým výkonem. Beta-Ecdysterony také pozitivně ovlivňují výkyvy nálad během náročných výkonů. V profesionálním a vrcholovém sportu jsou také využívány k dosažení psychické a fyzické stability, popř. k urychlení regenerace po zranění a to bez jakýchkoliv vedlejších účinků na kardiovaskulární a imunitní systém.

 

více


Léčivé čínské medicinální houby

Napsáno 15.10.2013

Medicinální houby, jsou houby, které díky obsahu terapeuticky účinných látek, využívali lidé po staletí k léčení různých neduhů. V dnešní době se pěstují ve velkém. Hlavně v Asii či Spojených státech, kde jsou dnes velmi populární. Například shiitake se vypěstuje ročně na celém světě přibližně 2.000.000 t (dva miliony tun)!

Také v Evropě byly tyto báječné houby známy a žádány již před mnoha sty lety. Už ve 12. stol. o nich přinášela Hildegarda z Bingenu opakovaně pozitivní zprávy! Jejich nejslavnějším konzumentem byl svého času i Ötzi (pravěký muž, jehož mumie byla objevena v Alpách), u něhož byla nalezena reishi, houba s mnohostranným využitím.

Všechny medicinální houby – je jich zhruba deset druhů – mají jedno společné: jsou to ohromné zdroje energie pocházející z celého souboru biologických a medicinálních látek, jež jsou z fyziologicko-výživového hlediska životně důležité! Jsou to např. minerály, stopové prvky či aminokyseliny. Medicinální houby jsou schopné nastartovat v lidském organizmu jeho autoaktivační a regenerační procesy.

více


Spolehlivě na inkontinenci!

Napsáno 10.10.2013

Omezuje vás nechtěný únik moči na každém kroku a přináší do vašeho života stres, nepohodlí a bezesné noci? Tato nepříjemná potíž zastihne během života téměř každou ženu, nejčastěji v důsledku menopauzy. V dnešní době to rozhodně není nic, za co by se ženy měly stydět. 

Vhodným cvičením, upravením životosprávy a užíváním vhodného přípravku lze dosáhnout vymizení příznaků inkontinence nebo alespoň markantního zlepšení.

ELISON je spolehlivý a bezpečný pomocník při potížích s nechtěným únikem moči, který rovněž přispívá ke zmírnění nežádoucích příznaků menopauzy. Jeho účinnost je založena na unikátním InkoELIMIN complexu s obsahem extraktů z přírodních látek, jako jsou isoflavony z jetele lučního a lignany ze semen ostropestřce mariánského a lnu setého. Doplněk stravy ELISON je přírodní, přípravek, neobsahující hormony, pro všechny ženy v menopauze a po ní.

více


Cordyceps - poklad Tibetu

Napsáno 8.10.2013

MycoMedica prodává pravý Cordyceps sinensis (testováno v německé nezávislé laboratoři). Jedná se o extrakt z fermentovaného mycelia, který je až 20x silnější než pouze sušený cordyceps. Díky šetrnému způsobu zpracování si ale zachovává stejný poměr účinných látek jako sušená forma. Pouze je silnější, tudíž účinnější.

Tradiční lékaři používali cordyceps pro posílení ledvin a plic. Ledviny, chápeme-li je podle tradiční čínské medicíny, jsou skladištěm prenatální a postnatální esence Jing. Esence je ve své podstatě materializovanější Qi. Je nejjemnější tělesnou hmotou, která tvoří základ všech tkání. Napomáhá růstu, vývoji a reprodukci. Část esence dostáváme od rodičů – té říkáme prenatální esence a část tzv. postnatální esenci si tělo vyrábí ze vzduchu a potravy. Říká se, že v prenatální esenci je přímo odražena esence tří generací. S esencí je trochu problém. Prenatální esenci Jing (tu získanou od rodičů) si můžeme doplňovat jen velmi těžce. V podstatě od narození nám neustále ubývá. Dala by se přirovnat ke svíčce. Když dohoří, tak život končí. A právě cordyceps má tu výjimečnou vlastnost, že umí doplňovat esenci Jing.

více


Copyright 2010. Mapa webu | XHTML | CSS