Energy - produkty měsíce října

Napsáno 1.10.2013

Podzimní mezidobí Země je z hlediska čínské medicíny opravdu mimořádné, protože má zabezpečit pokud možno optimální přežití obtížného zimního období. Jeho začátkem je inventura. Musí rozhodnout, co je pro tělo důležité, co může postrádat a hlavně – co musí vyloučit.

Odložení zbytného má tři výhody. Nejdůležitější je zcela jistě odstranění škodlivého, ne nepodstatné je ale také vytvoření prostoru pro nové. A tím, že organismus odlehčíme, usnadníme mu návrat do středu, návrat ke svým původním energiím. Tyto energie jsme si vybrali ke splnění úkolu tohoto pozemského života, a čím víc se k nim přiblížíme, tím přirozenější a jednodušší bude naše další cesta ve všech oblastech našeho života, ať už hovoříme o zdraví, osobní, či profesní rovině. Z pohledu čínské medicíny je nejjednodušším prostředkem na podporu účinků mezidobí Země z produktů Energy Cytosan.

více


Fitness Barley - s energií bez kofeinu!

Napsáno 9.9.2013

Tak jako každý stát na světě má své náboženství, zvyky a rituály, tak i každý člověk má své chutě, chtíče a potřeby. Angličané nevynechají čaj o páté a Japonci se nebojí zvýraznit chuť svého jídla nahlas, také vy si rádi sednete ke své oblíbené kávě a vykouříte si cigaretu anebo nekouříte a nepijete kávu a začínáte hledat své rituály.

Cítíte se vyčerpaní, máte pocit, že vám práce přerůstá přes hlavu, už nemůžete vydržet ten nápor, který ve vás vyvolává vaše okolí, nejraději byste vše hodili za hlavu a běželi někam hodně daleko, ale nemáte na to prostě sílu. Vaše strava je zdravá a pestrá, nepijete kávu, ani nekouříte, rádi si zasportujete a i při každodenním stresu a shonu se snažíte najít si alespoň malou chvilku pro sebe.

Pokud jste ještě nenašli svůj vlastní rituál, ale našli jste si chvilku sami na sebe, vymysleli jsme pro vás jedinečný produkt Fitness Barley, v překladu Fitness Ječmen.

více


Energy - produkty měsíce září

Napsáno 9.9.2013

Podzim se blíží mílovými kroky a s ním i plískanice spojené s rýmou a kašlem, prostě se všemi nástrahami sezonních viróz. Ty se nám nehodí nikdy a už vůbec ne na začátku školního roku. S prvními náznaky špatného počasí by se tak na nočním stolku vedle naší postele měl zabydlet Vironal. Ve chvíli, kdy otevřeme oči a nebudeme se cítit ve své kůži, ihned sáhneme po Vironalu a kápneme si jednu dvě kapky. Necítit se ve své kůži znamená v řeči těla POZOR, KLESÁ WEI QI (obranná energie).

více


Fitness Coffee - dokonalý požitek ze zdravé kávy!

Napsáno 9.9.2013

Žijeme rychlý život, plný náhlých změn, stresu a nejistoty, snažíme se podávat někdy neskutečné výkony, ale často přitom přestáváme myslet na sebe a na své tělo. Nedostatečně odpočíváme, špatně se stravujeme, a potom naše tělo strádá. Někdy se stane, že si řekneme dost a uvědomíme si, že s tímto životním stylem chceme skončit. Často nevíme, kde vlastně máme začít, a snažíme se vyhledávat odbornou pomoc. Odborníci nám řeknou, co všechno děláme špatně a musíme si spoustu věcí, které máme rádi, odepřít. Mezi nejčastější pochoutky, se kterými máme skončit, patří káva, náš oblíbený zdroj energie, chvíle pohody.

Když si představíme, že bychom se toho měli vzdát, nechce se nám se zdravým životním stylem začít a většinou se opět vrátíme k předešlému stereotypu. Ano i takové jsou lidské osudy, jenže i přesto se můžete rozhodnout, najít si vlastní cestu a začít žít váš spokojený život.

I my jsme si řekli dost a vymysleli jsme pro vás zdravou kávu. Představte si, že nastartujete váš den s kvalitní italskou kávou v kombinaci s prospěšnými účinky na váš organismus.

Naše společnost uvádí na trh ojedinělý produkt, který nejenže posílí vaše tělo a imunitu, ale očistí ho od nežádoucích látek a dodá vám patřičnou energii. Tato káva je určená nejen pro všechny milovníky sportu a zdravého životního stylu, ale také pro ženy i muže, kteří si rádi pochutnají na kvalitní kávě.

více


Jak zatočit s únavou, posílit imunitní systém a být stále mlád?

Napsáno 29.8.2013

Zdá se, že v zemi karnevalů mají jasno. Tím nemyslíme jen sluncem zalité pláže, ale fakt, že vitální obyvatelé Brazílie již po několik staletí využívají blahodárných účinků guarany v jejich každodenním životě. Tato rostlina pochází z „největší lékárny světa“, z Amazonského pralesa. Původní obyvatelé ji považovali za léčivý dar Bohů, protože rozemletá semena guarany jim dodávala vitalitu a ochraňovala je před mnoha nemocemi. Nazvali ji: „Elixír dlouhověkosti“.

My ji známe spíše jako přírodní stimulant, který je určen především pro sportovce, studenty a řidiče, protože obsahuje guaranin (přírodní kofein), ale její působení je daleko širší díky všem látkám, které obsahuje (vitamíny: C, PP, B1, B2, minerály: vápník, železo a další biologicky aktivní látky).

více


Zlato jménem orčata – nápoj, který si určitě oblíbíte!

Napsáno 21.8.2013

Během století byla orčata používaná jako občerstvující, přírodní, zdravý a energetický nápoj, který má navíc pozitivní vlastnosti podporující trávení. Neobsahuje lepek ani cholesterol. Je bohatá na uhlohydráty, lipidy a proteiny, včetně různých minerálů a vitaminů.

Během století byla orčata používaná jako občerstvující, přírodní, zdravý a energetický nápoj, který má navíc pozitivní vlastnosti podporující trávení. Neobsahuje lepek ani cholesterol. Je bohatá na uhlohydráty, lipidy a proteiny, včetně různých minerálů a vitaminů.

více


Čufa - zdravá novinka ze slunného Středomoří!

Napsáno 21.8.2013

Čufa (lat. Cyperus esculentus) je drobná podzemní hlíza hnědé barvy se zvrásněným povrchem připomínající malý seschlý lískový oříšek. Vyznačuje vysokým obsahem vlákniny, vitamínů, minerálů, proteinů a přírodního cukru.

Čufa neobsahuje cholesterol ani lepek a má velmi nízkou hladinu sodíku (tudíž je prospěšná i pro těhotné ženy, atd.). V současné době se čufa pěstuje především ve Španělsku, a to zejména v okolí Valencie, odkud také naše čufa pochází.

Využití čufy v domácnosti:
  • v čerstvém stavu jako skvělá zdravá svačina sladké chuti (výborná také po namočení do vody)
  • jako základ pro přípravu müsli (v současné době velmi populární v Něměcku a ve Švédsku)
  • jako základ pro výrobu nápoje zvaného „Horchata“ (Bio orčata)
Komerční využití:
  • jako základ pro výrobu mouky (Bio mouka)
  • jako základ pro výrobu panenského oleje (Bio olej z čufy)
  • jako základ pro výrobu dalších výrobků – kosmetické produkty, paté, atd.

Původ:
První zmínky o čufě se datují cca před 4 tis. lety, kdy byla pěstována ve starém Egyptě v deltě Nilu. Existují spisy, které ukazují, že v 5. století před naším letopočtem byli obyvatelé Nilu zamilovaní do „bílého nápoje“ vyrobeného z čufy rostoucí na březích řeky.

více


Energy - produkty měsíce srpna

Napsáno 4.8.2013

Srpen se tváří spíš podzimně. Chladno počátkem měsíce vystřídají ke konci první dekády opět energie velmi horké, ale je otázkou, zda ještě Univerzum nepoužije ochrany – pak by bylo spíš kontinuální chladno, možná teploty ještě o něco nižší než napočátku měsíce. Oteplit by se mělo ještě na přelomu druhé a třetí dekády a koncem měsíce, ale tropy to už zřejmě nebudou.

více


Jak podpořit mužskou plodnost?

Napsáno 4.8.2013

Kvalita spermií se celosvětově zhoršuje. Odborníci vycházejí ze skutečnosti, že přibližně 40% světové mužské populace má v současné době narušené spermie. V mužské plodnosti hraje kvalita spermií rozhodující roli.

Toužíte po miminku, přejete si ho, těšíte se. Je frustrující, že teď, když už se jeho příchodu nebráníte, ono stále nepřichází. Počítáte si plodné dny a snažíte se je s partnerem maximálně využít. Z radostné záležitosti, kdy hodláte na svět přivést nový život, se stává nepříjemná a smutná povinnost. Mnozí muži to navíc vzdávají, jsou rozmrzelí a už vůbec nemají chuť absolvovat pro ně nepříjemná vyšetření.

Nemůžeme se jim divit. Smutným a obecně známým faktem totiž je, že cca 40% mužů má nějakým způsobem narušené spermie, což logicky snižuje jejich plodnost. Který muž by chtěl patřit do této skupiny a radostně by si šel pro potvrzení této nepříjemné skutečnosti? Žádný – ani ten váš…

více


Copyright 2010. Mapa webu | XHTML | CSS